Rodinné centrum

 

Dopolední program

Každý čtvrtek 9.00-13 hodin

Program je určen pro rodiče (nejen maminky) s malými dětmi (ve věku 0-4 let). Hrajeme si tu, zpíváme, tančíme, učíme se něco nového a také spolu vyrábíme ...

Scházíme se  ve staré budově fary. Můžete dorazit již v 9.00 a od 9.30 jsme cca 20 až 30 minut v herně v 1. patře, kde máme společný ranní kruh se zpívánkami, říkankami a tanečky. Poté se přesouváme do čajovny, kde společně vyrábíme jednoduché dárky a ozdoby z přírodních i jiných zajímavých materiálů (ovčí vlna, filc, hedvábný papír, textil, twist art, ale i obyčejný papír a přírodniny). Vyrábění je určeno především dospělým, pokud se sejdou starší děti, můžeme něco udělat i s nimi.

Společná činnost končí v 11.30 společným rozloučením, ale vy můžete zůstat v prostorách centra nebo na zahradě až do 13.00. Také si můžete ve školní kuchyni objednat oběd, jak pro sebe, tak pro děťátko.

V případě zájmu o oběd je nutné se přihlásit nejpozději den předem do 13h u Lucie Žákové, viz.kontakty.

Dospělá porce stojí 72Kč a dětská 34 Kč. Aktuální jídelníček naleznete na webových stránkách školky v sekci Jídelna. V prostoru čajovny si lze udělat čaj nebo kávu a také si případně ohřát jídlo pro děťátko, když si přinesete oběd z domova. Dopoledne je koncipováno jako celek pro rodiče s dětmi, nezůstávají tu tedy samy bez rodičů na hlídání.

Kolik to stojí a jak se můžete přihlásit?

Celé dopoledne stojí 200 Kč (1 dospělý a 1 dítě), za každé další dítě 100 Kč. Do ceny není zahrnut materiál, který se pohybuje mezi 10 až 30 Kč(zcela vyjímečně  více) v závislosti na množství a druhu

Vaše přihlášky přijme a dotazy Vám ráda zodpoví Lucie Žáková:

Tel:777 079 953, email: lucsek@seznam.cz

Těšíme se na Vás a Vaše děti!